خیانت زنان اخه چرا مگه مردا چه گناهی کردن

 

1-حسادت و کمبودهای روانی

به نظر من پست ترین دلیل برای خیانت ; حسادت به شوهران زنان دیگر هست. این نوع انگیزه ها به طور معمول در زنانی که به نوعی دارای مشکل ها و کمبودهای روانی در زندگی باشند دیده شده این زنان به جای اینکه ویژگیهای مثبت شوهر خود را ببیند فقط نکات منفی شخصیت او را می بینن و... خوشبختانه آماراین نوع خیانت در کشور ما کم است

 اوهسبز

2-وضعیت مالی و اقتصادی ضعیف (فقر و فحشا)

برخی از زنان به‌دلیل این که شوهر آنها دارای وضعیت مالی خوبی نیست و به مقدار کافی به آنها پول پرداخت نمی‌کند، فقط و فقط به‌خاطر پول و نه عشق و برآورده شدن نیازهای مادی خود، سمت دیگری کشیده می‌شوند که این بسیار جلوه‌ی زشت و ناپسندی دارد چرا که با کمی همکاری و همدولی دو طرفه می‌توان به ‌راحتی به خواسته‌های معقول مادی زندگی دست یافت. البته با توجه فیلم مستند فقر و فحشا متاسفانه آمار این نوع خیانت در کشور ما کم نیست!!

3- عدم توجه بعضی مردها به احساسات خانمها

همه‌ی زنان، تشنه و عاشق تعریف و تمجید توسط شوهرشان هستند، به‌خصوص هنگامی‌که تغییری در آنها به‌وجود آید. اگر او موهای بلند و بلوند خود را کوتاه و تیره نموده و توسط شوهرش مورد توجه و تعریف قرار نگرفت. باید انتظار داشت فرد دیگری زحمت این کار را بکشد!!!

ساکتقلببه من زنگ بزن

بعضی از مردها اصلا متوجه بعضی تغییراتی که خانمها در ظاهرشون میدن تا عکس العمل آنها را ببینن نمیشن!! که البته اونایی هم که متوجه میشن دربارش هیچ صحبتی نمیکنن تا اینکه خود خانم نظرشو می خواد!!

4- ارضاء نشدن جنسی

بر طرف نشدن نیاز جنسی هم یکی از دلایل خیانت است. متاسفانه در کشور ما بخاطر تابویی که از سکس درست کردن خیلی ها صحبت کردن درباره این نیاز که هم در خانمها و هم در مردها هست را یک انحراف فکری می پندارند. خوشبختانه بخاطر اعتقادات و فرهنگ ما خیلی از خانمها که اصلا در رابطه جنسی با شوهرانشان ارضا نمی شوند کمتر به خیانت دست می زنند ولی میتوان علت خیلی از طلاقها را درکشورمان در این رابطه جستجو کرد. آموزش رابطه جنسی در کشورهای دیگر از دوران نوجوانی و دبیرستان آغاز می شود.  امروزه با پیشرفت علم پزشکی، بسیاری از مشکل‌ها و کمبودهای جنسی چه در مردان و چه در زنان به‌راحتی قابل درمان می‌باشد.

5- وسوسه و اغوای شخص دیگر

زنان به‌طور معمول وقتی مورد وسوسه و اغوای شخص دیگری قرار می‌گیرند، ممکن است دچار انحراف شوند.معمولا دلایل این خانمها برای خیانت عدم جذابیت شوهرشان است !! این مورد بیشتر از خانمهایی سر میزند که خیلی احساساتی هستن و احساسشان از عقلشان پیروی نمی کند او پشیمان می شود و دوباره برمیگردد اما به‌ چه قیمتی؟ آیا ارزش آن را دارد؟

 

6- خیانت کردن شوهر و انتقام جویی خانم

این نوع خیانت بر اساس آمار در ایران کمتر است.

 اگرچه همه‌ی زنان برای انتقام‌جوئی از همسرشان به آنها خیانت نمی‌کنند، ولی بیشتر احساس می‌کنند حال که مورد خیانت قرار گرفته‌اند، آنها نیز مجاز به مقابله به مثل می‌باشند. برخی تصور می‌کنند باید طعم تلخ داروئی که به‌ آنها خورانده شده را به شوهرانشان بخورانند تا متوجه اشتباه خود و آن‌چه که بر سر همسرشان آمده، بشوند.

خیانت در زندگی امری نکوهیده و ضد اخلاقی است که اثرات زیان بار آن قطعا دیر یا زود گریبان‌گیر فرد خواهد شد. بنابراین چنانچه مشکلی در روابط وجود دارد باید با دید باز به آنها نگریست و با اندیشه و تدبیر سعی در حل آنها نمود.

 

به نظر شما کدام مورد در ایران بیشتر است؟

/ 3 نظر / 7 بازدید
فرشته عاشق

آخی همچین میگه آدم دلش ریش میشه. اتفاقا مردا بیشتر خیانت میکنن. یه لینک دارم ولی خرابه. درست که شد بهت میدم تا متوجه شی

فرشته عاشق

دلیلاش از سلولای بدن انسانم بیشتره. ولی من چندتاشو میگم 1.همیشه هر کاری دوست دارین میکنین 2.با هزارتا دختر تشریف دارین 3.حرف زور میزنین 4. هیچ وقت رنجایی رو که یه دختر میکشه نمی کشین. 5. و هزارتا مورد دیگه